H O M E    S T A G I N G

 

Oferta ta skierowana jest do osób, które chcą odświeżyć swoje mieszkanie lub przygotować je do szybkiego wynajmu lub sprzedaży. Za pomocą dodatków i przy minimalnym nakładzie finansowym odnowimy Twoje wnętrze, które stanie się piękne      i stylowe. Po zakończonym Home Staging'u proponujemy profesjonalną sesję zdjęciową, która będzie się wyróżniała wśród innych ofert sprzedaży na portalach ogłoszeniowych. Dysponujemy też wieloma dekoracjami, tekstyliami i ozdobami, które udostępnimy na potrzeby sesji zdjęciowej. Dzięki temu liftingowi nie tylko szybciej znajdziesz klienta na swoje mieszkanie, ale też podniesiesz wartość nieruchomości.

H O M E    S T A G I N G

 

Oferta ta skierowana jest do osób, które chcą odświeżyć swoje mieszkanie lub przygotować je do szybkiego wynajmu lub sprzedaży. Za pomocą dodatków i przy minimalnym nakładzie finansowym odnowimy Twoje wnętrze, które stanie się piękne      i stylowe. Po zakończonym Home Staging'u proponujemy profesjonalną sesję zdjęciową, która będzie się wyróżniała wśród innych ofert sprzedaży na portalach ogłoszeniowych. Dysponujemy też wieloma dekoracjami, tekstyliami                  i ozdobami, które udostępnimy na potrzeby sesji zdjęciowej. Dzięki temu liftingowi nie tylko szybciej znajdziesz klienta na swoje mieszkanie, ale też podniesiesz wartość nieruchomości.

P R O J E K T O W A N I E   W N Ę T R Z

 

Oferta ta Oferta ta skierowana jest do osób, które chcą odświeżyć swoje mieszkanie lub przygotować je do szybkiego wynajmu lub sprzedaży. Za pomocą dodatków i przy minimalnym nakładzie finansowym odnowimy Twoje wnętrze, które stanie się piękne      i stylowe. Po zakończonym Home Staging'u proponujemy profesjonalną sesję zdjęciową, która będzie się wyróżniała wśród innych ofert sprzedaży na portalach ogłoszeniowych. Dysponujemy też wieloma dekoracjami, tekstyliami                  i ozdobami, które udostępnimy na potrzeby sesji zdjęciowej. Dzięki temu liftingowi nie tylko szybciej znajdziesz klienta na swoje mieszkanie, ale też podniesiesz wartość nieruchomości.

H O M E   S T A G I N G

 

Oferta ta skierowana jest do osób, które chcą odświeżyć swoje mieszkanie lub przygotować je do szybkiego wynajmu lub sprzedaży. Za pomocą dodatków i przy niewielkim nakładzie finansowym odnowimy Twoje wnętrze, które stanie się piękne i stylowe. Po zakończonym Home Staging'u proponujemy profesjonalną sesję zdjęciową, która będzie się wyróżniała wśród innych ofert sprzedaży na portalach ogłoszeniowych. Dysponujemy wieloma dekoracjami, tekstyliami i ozdobami, które udostępnimy na potrzeby sesji zdjęciowej. Dzięki temu liftingowi nie tylko szybciej znajdziesz klienta na swoje mieszkanie, ale też podniesiesz wartość nieruchomości.

 

Copyright © 2020 osos studio.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

D A N E   K O N T A K T O W E

+48 609 315 757

biuro@osos-studio.pl

D A N E   K O N T A K T O W E

 

+48 609 315 757

biuro@osos-studio.pl